📌Afrodisisas: “Güzelliğin Sembolü Afrodit’e İthaf Edilmiş Kent”
📍Ücretsiz Çevrimiçi Webinar
📆19 Aralık Pazar
⏰Saat 21.00

Etkinliğimiz ücretsizdir, katılım için lütfen formumuzu doldurarak kayıt yaptırınız:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_3Y4DrQ-PTWGCeURSxXn0VQ

Türkiye’deki en güzel antik kentlerden birisi olan “Aphrodisias” Yunan Tanrıçası Aphrodite’e adanmış, parlak dönemlerinde bünyesinde ünlü bir heykeltraşlık okulu ile adından söz ettirmiş olan ünlü bir kenttir.

Afrodisias Antik Kenti, Unesco tarafından da 2017 yılında Dünya Mirası listesine dâhil edilmiştir.

Antik kentin genel yapısı olan; Tetrapilon, Aphrodisias Afroditi, Kentin Tiyatrosu, Heykeltraşlık Okulu hakkında bilgilerin aktarılacağı webinarımızı Aktiffelsefe Antropoloji ve İnsan Kaynakları Araştırma Ekibi aktaracaktır.

Aktiffelsefe Antropoloji ve İnsan Kaynakları Araştırma Ekibi antropoloji, dil, sanat, tarih, mitoloji, psikoloji, kültür vb. insanın gelişimi, evrimi ve kültürleşmesi üzerine araştırmalar yapmak üzere bu alanlardan mezun kişilerin bir araya gelip çalıştığı ve araştırmalarını makale yazıları, seminerler aracılığı ile sunan bir ekiptir. Yaptığımız araştırmaları aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
https://independent.academia.edu/aktiffelsefe

Etkinliğimiz çevrimiçi yapılacaktır ve katılım ücretsizdir.
Katılım için lütfen formumuzu doldurarak kayıt olunuz:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_3Y4DrQ-PTWGCeURSxXn0VQ


Doğu ve batı felsefelerini ve kültürlerini incelediğimiz felsefe seminerlerimize katılmak isterseniz de buraya tıklayarak ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. Bu arada seminer konularımızı incelemek için Felsefe Seminerleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:

gtag('config', 'AW-802439404');