📌Epiktetos “Krizler Karşısında Ayakta Kalmak”
Felsefe İyileştirir Webinar Dizisi
📆27 Mart Pazar
⏰Saat 21.00
❗Etkinliğimiz ücretsizdir, katılım için lütfen kayıt olunuz.

Kayıt için lütfen formumuzu doldurunuz:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_1s76yRf4QvW9bWyZk_i0Qw

👉Webinarımız Hakkında:

“Felsefe İyileştirir” üst başlığıyla düzenlediğimiz webinar dizimizin üçüncü bölümünde, felsefenin zor zamanlardaki yol gösterici rolüne değineceğiz:

Pek çok düzlemde maskelerini sürekli değiştiren nice krizlerle karşı karşıyayız. Bu krizler karşısında yöntemler geliştirmekte ve duruşumuzu korumakta ise bir hayli zorlanabiliyoruz. Peki, hayatta bu kadar çok zorluk ve kriz baş gösterirken ayakta kalmak nasıl mümkündür?

Doğaya uyumlu yaşam fikrini öne süren Stoa felsefesinin en önemli temsilcilerinden Epiktetos, zamansız fikirleriyle krizler karşısında bireyin nasıl ayakta kalabileceğine ve koşullardan bağımsız bir mutluluğun nasıl edinilebileceğine ışık tutuyor. Bu doğrultuda bir anahtar olarak felsefenin rolünü keşfetmek üzere çevrimiçi webinarımıza davetlisiniz.

Kayıt olmak için buraya tıklayınız


Doğu ve batı felsefelerini ve kültürlerini incelediğimiz felsefe seminerlerimize katılmak isterseniz de buraya tıklayarak ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. Bu arada seminer konularımızı incelemek için Felsefe Seminerleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (En yakın grubumuz 10 Mart, Perşembe – 19.30 da başlayacaktır.)

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:

gtag('config', 'AW-802439404');