“Sevmeyi Öğrenmek” Konferansımız (Etkinliğimiz yüzyüze gerçekleşecektir.)

📆5 Mart, Cumartesi
⏰ Saat 18.00
📍 Yer: Aktiffelsefe Adana;Reşatbey Mah. 62031 Sok. Onur Ap. Kat:3 D:6 (Atatürk Parkı Karşısı, Kuyumcular Çarşısı Arkası, Volkan Büfe Üstü)
❗️Etkinliğimiz ücretsizdir, katılım için lütfen profilimizdeki formumuzu doldurarak kayıt yaptırınız.

❓❓❓
Sevmek öğrenilir mi? Sevmek bir sanat mıdır? Yoksa şanslı olanlarımızın kapıldığı tatlı bir duygu mudur? Sevgi nedir, ne değildir? Neden severiz? Sevmek mi önemlidir sevilmek mi? Sevmek için mi daha çok çaba gösteriyoruz, sevilmek için mi? Sevmek için bilmek gerekir mi? Sevmek çaba gerektirir mi? Sevgi sorunu bir yetenek sorunu mudur nesne sorunu mu? Sevgimizi nasıl ifade ediyoruz? Sevgi dillerimiz nelerdir? Bu gibi birçok sorunun cevabını aradığımız konferansımıza davetlisiniz.

📌‘’Gerçi sarp ve zorludur sevginin yolu. Ama içinize ateş düştü mü, izlemekten geri durmayın. Sizi kanatlarının arasına alıp saklamak isterse, karşı koyun. Çünkü bilin ki, bir an gelir, o kanatların arasından bir kılıçtır çekilir ve vurur inletir sizi. Gerçi sözleri düşlerinizi darmadağın edebilir, tıpkı kuzey rüzgarının bahçeleri darmadağın ettiği gibi, ama sizinle konuştuğu zamanlarda, yine de ona inanmazlık etmeyin…’’
👉Halil Cibran ’ın dediği gibi sevginin peşinden gittiğimiz bir günde bizimle olmaya davetlisiniz.

Kayıt olmak için buraya tıklayınız


Doğu ve batı felsefelerini ve kültürlerini incelediğimiz felsefe seminerlerimize katılmak isterseniz de buraya tıklayarak ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. Bu arada seminer konularımızı incelemek için Felsefe Seminerleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (En yakın grubumuz 10 Mart, Perşembe – 19.30 da başlayacaktır.)

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:

gtag('config', 'AW-802439404');